Postegro & Lili Nedir ve Nasıl Kullanılır? - Teknolobit
Blog

Postegro & Lili Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Postegro, takip etmediğiniz kişilerin profilleri görebilmeniz için hizmet veren bir çeşit stalk uygulamasıdır. Postegro gizli profil görüntüleyici ile profili gizli kişilerin profillerini kimliğinizi göstermeden açabilirsiniz. Postegro web üzerinden de rahatlıkla açılarak kullanım kolaylığı sağlayan bir uygulamadır. Postegro mobil uygulamasına Android kullanıcıları APK olarak ulaşabilirken, İOS kullanıcıları için resmi bir uygulama bulunmuyor.

 

Postegro Nedir?

Postegro Lili Technolojies tarafından kullanıma sunulan bir internet sitesi ve mobil uygulamadır. Postegro sayesinde, Instagram üzerinde takip etmediğiniz kişilerin gizli olan profillerini kim olduğunuz bilinmeden görüntülemek mümkün hale geliyor. Herhangi bir tarayıcı veya Android telefonunuza indirdiğiniz APK uygulamasından Postegro giriş sayfasını açıp Instagram kullanıcı adınızı ve şifrenizi girerek Instagram’da erişmek istediğiniz gizli profilleri açmaya başlayabilirsiniz. 

Postegro ile hesabı kilitli kişilere takip isteği göndermek zorunda kalmadan o kişilerin profilinde gezintiye çıkabilirsiniz. Sizi takip eden birini tanıyıp tanımadığınızdan emin olabilmek için ya da geri takip edip etmeme kararı alabilmenizi kolaylaştırmak için oldukça kullanışlı bir uygulamadır. Postegro lili uygulaması, yalnızca gizli profilleri açmak amacıyla kullanılmaz. Bu uygulama sayesinde anonim olarak hikaye izleyebilir ve kullanıcıların profil fotoğraflarını büyüterek görüntüleyebilirsiniz. 

 

Postegro Ne İşe Yarar?

Postegro, genellikle gizli profil görüntüleyici olarak kullanılır fakat çok bilinmeyen daha farklı özellikleri de mevcuttur. Postegro uygulaması, günlük ortalama 50.000’in üzerinde kullanıcıya sahiptir. Bu uygulama sayesinde gizli profile bakma haricinde şunları da yapabilirsiniz:

  • Gizli profillerin paylaştığı hikayeleri görüntülemek.
  • Birden çok hesap ile kullanmak.
  • Detaylı arama yapabilmek.
  • Sık ziyaret edilen hesapları favorilere eklemek.
  • Paylaşılan hikayeleri cihaza indirmek.
  • Gönderileri kaydetmek.

 

Postegro Nasıl Giriş Yapılır?

Postegro uygulamasına Postegro web üzerinden giriş yapacaksanız şu adımları izlemeniz gerekiyor: 

  1. Postegro web sayfasını açın.
  2. Giriş sayfasına gidin.
  3. Instagram kullanıcı adı ve şifrenizi girin.
  4. Giriş yap butonuna tıklayın.

Bu adımları takip ettiğinizde Postegro web sitesine kolaylıkla giriş yaparak istediğiniz özelliği kullanabilirsiniz. Postegro web sitesine giriş yaparken, eğer bir VPN uygulaması kullanmıyorsanız sorun yaşayabilirsiniz. Postegro web sitesine, Opera VPN tarayıcısıyla ücretsiz ve kolay bir biçimde giriş yapabilirsiniz. Postegro lili uygulamasına VPN açarak giriş yapıyorsanız, uygulamayı herhangi bir problem ile karşılaşmadan kullanabilirsiniz. 

 

Benzer içerik: DM görüldü kapatma

 

Postegro Fiyatları

Postegro lili uygulamasının fiyatları kullanılan hizmete göre değişiklik gösterir. Uygulamayı kullanırken karşınıza reklamların çıkmasını istemiyorsanız, 2 Dolar ücret ödeyerek reklamsız bir biçimde kullanabilirsiniz. Hikayelere sınırsız bakmak istiyorsanız 3 Dolar, sınırsız sayıda hesaba erişmek istiyorsanız 4 Dolar, sizin profilinizi kimlerin ziyaret ettiğini görebilmek için ise 15 Dolarlık bir ücret ödemek gerekiyor.

 

Postegro Şikayetleri Nelerdir?

Postegro uygulaması için gelen şikayetler ödeme yaptıktan sonra uygulamayı kullanamayan ya da Instagram kullanıcı adı ve şifresini paylaştığı için hesabı çalındığına yönelik oluyor. Postegro’nun  orijinal olmayan birden fazla uygulaması bulunuyor, bu sebeple uygulamayı kullanırken gerçekliğine dikkat etmekte fayda var. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu