Pubg Mobile “Sunucuya Bağlanılamıyor Hatası” Çözümü - Teknolobit
Oyun

Pubg Mobile “Sunucuya Bağlanılamıyor Hatası” Çözümü

Son zamanların en popüler oyunlarından birisi olan pubg mobile oyunu gün geçtikçe çok daha fazla kişiye erişim sağlayarak oyuncu kazanmaktadır. Aldığı güncellemeler, yeni haritalar vs özellikleri ile çok daha fazla dikkat çekmeye başlanan pubg oyununda haliyle sorunlarda birçok oyunda olduğu gibi bu oyunda da görülmektedir. Bu yazımızda sizlere pubg mobile sunucuya bağlanılamıyor hatası sorununu ele alarak sizlere yardımcı olaacğız.

Oyun içerisinde genel olarak son zamanlarda gelen son güncellemeler ile birlikte birçok hata yer almaktadır ki bunlar genel olarak sunucular ile alakalı bir problem olduğu için oyuncular hemen google üzerinden arama yaparak sorunu çözmeye çalışıyorlar. Bizlerde pubg sunucu hatasını özet olarak anlatmak istiyoruz ki lafı daha fazla uzatmadan çözüm yolumuza geçebiliriz.

Pubg Mobile “Sunucuya Bağlanılamıyor Hatası” Çözümü

Pubg mobile oyununda alınan hataların en başında gelen sunucuya bağlanılamıyor hatası internet üzerinde araştırılan en popüler cümlelerden birisidir. Bu hatanın birçok sebebi olabilir ki bunların en başında sunucu bakımı, sunucu güncellemesi, sunucu hatası gibi kavramlar yer almaktadır.

Oyun içerisinde oluşabilecek sorunlarda bu hatayı alabilirsiniz ki aynı şekilde kendi internetinizden de kaynaklı olabileceği için ilk olarak hangi interneti kullanıyorsanız başka bir kaynağa geçerek yeniden deneme yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Mobil Cihazınıza VPN Yüklemek

Sunucu bağlanma sorunlarının en basit çözümlerinden birisi de vpn bağlanarak oyuna giriş yapmaktır. İnternet üzerinde bulduğum en belirgin ve yaygın yöntem telefon veya tabletinize vpn yükleyerek oyuna giriş yapmanızdır. Bu şekilde yaptığınız taktirde oyuna giriş yapabileceksinizdir.

Modeminizi Yeniden Başlatın

Modemler birçok zaman kendi içerilerinde hatalara açık bir şekilde yaşarlar. İnternet yavaşlığı, sitelere erişim sorunu gibi birçok problemi yaşayabilirsiniz ki modeminizi yeniden başlatarak oyunda ki sunucu hatasını da kolay bir şekilde çözebilirsiniz.

İnternet üzerinde bulabildiğim ve sağlam kaynaklar üzerinde paylaşılan en belirgin çözüm yolları bunlardır. Genel olarak vpn çözümü sunucu hatasını yok ederek oyuna giriş yapabilmenize olanak sağlayan en yararlı çözümdür. Sizlerde bu hatayı aldıysanız ve çözüm yolunuz farklı bir yöntem ise aşağıda bulunan yorum kısmına yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu