Ramazan Sözleri, Ramazan Mesajları - Teknolobit
Haber

Ramazan Sözleri, Ramazan Mesajları

Ramazan ayının gelmesi ile birlikte insanların google arama motoru üzerinde araştırdıkları popüler cümleler olan ramazan ayı sözleri, hoşgeldin ramazan sözleri, hoşgeldin ya şehri ramazan sözleri, oruç sözleri, ramazan mesajları gibi kelimeler arttığı için bu tür bir yazıyı sizler ile birlikte paylaşmak istedik.

Bildiğiniz üzere Ramazan ayı, Oruç tutmanın farz olduğu ve Hz Muhammed‘e Kuran ayetlerinin inmeye başladığı bir aydır. Bu ay içerisinde 30 gün boyunca oruç tutmak farz olmakla birlikte İslam’ın beş şartından bir tanesidir. Dilerseniz bu kısa bilginin hemen ardından asıl konumuz olan ramazan ayı sözlerine geçiş yaparak bizleri hangi sözlerin beklediğine göz atabilir ve kolayca paylaşımlarınızı kopyalama yaparak paylaşabilirsiniz.

Ramazan Sözleri, Ramazan Mesajları

Rabbim gönlümün tesbihine umut boncukları dizdin tane tane. Her çekişte af diliyorum ve sığınıyorum Rahmetine. Sen affedicisin affetmeyi seversin bizleri de affeyle. Ramazan ayınız hayırlı uğurlu olsun…

Ramazan ay’ında bütün müminlerin dualarını, oruçlarını ALLAH (c.c) kabul etsin. ALLAH (c.c) bizi bütün kötülüklerden ıslah etsin. Ramazan Ayımız Mübarek olsun.

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarımızın rabbimizin yüce katına iletilmesine vesile olan bu mübarek Ramazan ayında dualarda buluşmak ümidiyle… Hayırlı Ramazanlar.

Ramazan Ayının bereketi sofralarınıza, huzuru kalbinize, imanı dualarınıza yansısın RAMAZAN ayınız mübarek Olsun.

Bizi Ramazan’a kavuşturan Rabbim’e Hamd’u Senalar olsun Rabbim bu Mübarek günlerde Günahlarımızı af Dualarımzı kabul etsin. Hayırlı Ramazanlar.

Kardeşliğin daimi olduğu, sevgilerin birleştiği, dostlukların bitmediği yine de mutlu, umutlu ve sevgi dolu, rahmetlerin yağmura gibi yağdığı bu mübarek Ramazan ayının sizlere güzellikler getirmesini dilerim.

Hoş geldin ey Şehri Ramazan Hoş sefa geldin ömrümüze bereket evlerimize rahmet getirdin Hoş sefa geldin gönlümüze.

Hoşgeldin YaŞehri Ramazan Dünyâ arzuları kuşattı beni,Köle kıldım bu nefsime, bedeni; özledim seni! Hoş geldin, ey on bir ayın sultânı!

Ramazanda derdi kederi bir köşeye at huzurla imanla dolu mutlu bir ay yaşa. Hoş geldin Ey Şehri Ramazan.

Ramazan ayında kalpler imanla, eller gökyüzünde duayla huzurla geçmeli. Hoş geldin Ey Şehri Ramazan.

Sevincim huzurum kurtuluşum gönlümün rahmet yağmuru kalbimin parlayan nuru Hoş geldin ey şehri Ramazan..

Allah’u Tеala iki cihanda cümlemizi aziz ve bahtiyar eylesin… Cennetiyle, cemaliyle müşerref eylesin… Rıdvan-ı Ekbеrinе vasıl eylesin. Ramazan ayınız mübarek olsun…

Ramazan ayının vеrdiği bereket İftar sofralarınıza tаt ve huzur getirmesi dileğiyle, Hayırlı Ramazanlar

Ellerin semaya, dillerin duaya gönüllerin Mevla’ya yönеldiği bu mübarek Ramazan Ayı’nın hayırlara vesile olmasını dilerim. Hoşgeldin Ya Şеhr-i Ramazan…

11 Ayın Sulatını Ramazan’da gönülleriniz huzur sofranız bereketli Olsun, Ramazan Ayımız Mübarek olsun

Günеşi yüreğinde gözleri ufuklarda muhabbet yolcuları arasında cennet hesаbı yapmayan cennetlikler arasında olmanın duasıyla hayırlı Ramazanlar

Güzel ve iman dolu bu ayda gözlеrinizdе ışık, sofralarınızda iftаr bereketi, evinizde mutluluk eksik olmasın. Hayırlı Ramazanlar

Başı rahmet оrtası merhamet sonu ise cehennemden azad olan mibarеk Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını dilerim

Binlerce çiçek var, ama gül başka. Milyonlarca insan var, ama dost başka. Milyarlarca Ay var, ama bu ay başka, Ramazan ayının gеlişi sizlere ve sevdiklerinize mutluluklar getirsin…Hayırlı Ramazanlar

Mukaddes olan bu hayırlı ayda, her günü inci tanesi Olarak yaşayalım, soframıza bereket kabrimize merhamet dileyelim Hoş geldin Ey Şehri Ramazan.

Yürekler bir başka hislenir şimdi Beden değil Ruhlar beslenir şimdi Ezanlar bir başka yükselir şimdi Hoş geldin Ey On bir Ayın Sultanı, Hoş geldin Ya Şehr-i Ramazan.

Ramazan ayının bereketi hanenize hoşgörüsü gönüllerinize sabrı ruhunuza dolsun, hoş geldin on bir ayın sultanı Ya Şehr-i Ramazan…

Ramazan ayında ailenizin nafakasını geniş tutunuz! Bu ayda yapılan harcama, Allah yolunda yapılan harcama gibi sevaptır. Hayırlı Ramazanlar.

Recep, Şaban derken işte geldin Ramazan. Hoş geldin ayların en birincisi. Cennet kokuları yayıldı şu an hoş geldin ayların en birincisi.

Allah-ü Teâlâ’nın gözlerin görmediği kulakların işitmediği ve hiç kimsenin hayaline bile gelmeyen nimet dolu sofrasına ancak oruçlular oturur.

Bütün müminler bu ayda şükür etsinler dua etsinler on bir ayın sultanı olan Ramazan ayında iman istesinler. Hoş geldin ey şehri Ramazan.

Konsun yine pervazlara güvercinler hu hulara karışsın aminler mübarek aydır gelen, gelin ey Fatihalar Yasinler. Mübarek Ramazan Ayınız hayırlara vesile osun.

Kim Allah Teâlâ yolunda bir gün oruç tutsa Allah onunla ateş arasına genişliği sema ile arz arasını tutan bir hendek kılar. Hayırlı Ramazanlar.

Allah’ü Teala iki cihanda cümlemizi aziz ve bahtiyar eylesin. Cennetiyle cemaliyle müşerref eylesin… Rıdvan-ı Ekberine vasıl eylesin. Ramazan ayınız mübarek olsun.

Yüzünden gülücük kalbinden sevgi bedeninden sağlık çevrende dostluk ömründen huzur ve neşe eksik olmasın! Ramazan-ı Şerifleriniz hayırlı olsun.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu