Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama - Teknolobit
Oyun

Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama

Red Dead Redemption 2, internet ve oyun dünyasında uzun süredir beklenilen ve çıktığı andan itibaren binlerce oyuncu sayısına ulaşarak popülerliğini kaybetmeyen bir oyundur. Aksiyon ve maceranın bol bulunduğu bu serüvende bir kovboy karakterini kontrol ederek çeşitli görevlere atılacaksınız ve oyundaki hikayeye gör bir yol izleyerek oyunun finaline erişebileceksinizdir. Rdr 2 çıktığı günden itibaren çeşitli güncellemeler aldı fakat Türk oyuncular istedikleri dil güncellemesini bir türlü maallesef alamadı. Bizlerde bu yazımızda sizlere özel olarka read dead redemption 2 türkçe yama paylaşarak oyunu daha zevkli bir hale getirmek istedik ki umarım faydalı bir paylaşaım olacaktır.

RDR 2 Türkçe Yama İndirme İşlemi

Oyunun Türkçe yaması Nexus Mode sitesi tarafından paylaşıldı ve yaklaşık %70 kadarı çeviri olarak bizleri karşılamaktadır. Dilerseniz indirme işlemini basit bir şekilde sizlere aktaralım ve hangi adımların bizleri beklediğine göz atalım.

  • İlk olarak rdr 2 yama indirme sayfasına buradan giriş yapıyoruz.
  • Açılan sayfada aşağıda bulunan Files bölümüne tıklıyoruz.
  • Türkçe Yama dosyasını indirmek için rdr2_tr yazan kısmın sağındaki indirme bölümüne tıklıyoruz.

  • Açılan bölümden ise Manuel Download diyerek indirme işlemini başlatıyoruz.

Bu adımları eksiksiz olarak tamamladığınız zaman rdr 2 türkçe yama indirme işlemi kusursuz olarak tamamlanmış olacaktır. Şimdi ise kurulum aşamasına geçerek bizleri hangi adımların beklediğine göz atabiliriz.

RDR 2 Türkçe Yama Kurulumu

İndirme işlemini bitirdikten sonra artık sıra kurulum aşamasına gelmektedir. Şimdi çok basit bir şekilde türkçe yamamızı kurarak oyuna giriş yapmanızı sağlayacağız.

  • İlk olarak indirmiş olduğumuz zip dosyasını Masaüstüne dosya olarak çıkartıyoruz.
  • Çıkardığınız RDR2TR dosyasına Sağ Tuş yaparak Yönetici Olarak Çalıştır diyoruz.
  • Karşımıza çıkan bölümden Ekran Çözünürlüğü ve Monitör seçimini yapıyoruz.
  • Daha sonra ise Başla diyoruz.

Bu işlemi de gerçekleştirdikten sonra artık red dead redemption türkçe yapma işlemi başarılı olarak uygulanmıştır. Sizlerde ücretsiz ve basit bir şekilde kendi bilgisayarınızda bu işlemler ile birlikte adımları uygulayarak oyununuzu Türkçe hale getirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu