Rufus İndir [v3.15] Güncel Sürüm - Teknolobit
Tanıtım Yazısı

Rufus İndir [v3.15] Güncel Sürüm

Rufus, bilgisayar kullanıcılarının olmazsa olmaz yazılımlarından birisidir. İnternet dünyasının format atma programı olarak bilinen bu yazılım ile Önyüklemeli USB sürücü oluşturabilmektesinizdir.

Rufus programına alternatif olarak internet alanında bir sürü program bulunmakta fakat aralarında en iyisi bu program diyebilirim. Hem hız konusunda hem de işlev bakımından rufus programını mutlaka denemelisiniz.

Programı kısaca anlatmak gerekirse basit bir .iso dosyası yazma programı diyebiliriz. Bildiğiniz gibi bilgisayarlarımıza format atmak için .iso dosyası indirmekteyiz. İndirmiş olduğumuz bu dosyayı rufus 3.15 yazılımına atıyoruz ve kolaylıkla usb bellek aracımıza indirilen dosyayı yazmış oluyor. Yazılan dosya ile birlikte kolaylıkla format işlemini tamamlamış olacaksınızdır.

Rufus Özellikleri

  • İşletim sistemleri Windows, Linux, UEFI, vb yazılımları kolaylıkla USB yükleme medyasına dönüştürebilirsiniz.
  • İşletim sistemi olmayan bilgisayarlara kolaylıkla bu yazılım ile format atabilirsiniz.
  • DOS üzerinden BIOS vb firmware yüklemeleri için kullanabilirsiniz.
  • Düşük sistemli bir cihaz çalıştırmak için rufus aracını kullanmayı deneyebilirsiniz.

Burada sizlerle paylaşmış olduğumuz rufus indir programı kullanabileceğinize en iyi ve en işlevli programlardan birisidir. Aşağıda bulunan link kısmından kolaylıkla yazılımın en güncel sürümüne ulaşım sağlayabilirsiniz.

Aşağıda bulunan yorum kısmına konu ile alakalı görüşlerinizi de belirtmeyi unutmayalım. Ayrıca bizleri Facebook ve Twitter hesaplarımızdan da takip ederek en güncel paylaşımlarımıza hızlıca göz atabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu