Wordpress Site Yapım Aşamasında Eklentisi - Teknolobit
Wordpress

WordPress Site Yapım Aşamasında Eklentisi

Bu yazımızda sizlere wordpress site yapım aşamasında veya sitemiz bakım aşamasında gibi ne tür eklentiler ile destekleyebiliriz sorularını kolay bir şekilde cevaplayacağız. WordPress kullanıcıları genelde sitelerine bir düzenleme vs yaptıklarında herhangi bir problem veya sıkıntı yaşamamak adına sitelerini bakım moduna alırlar ki en sağlıklısı budur.

Kullanıcılar kısa süreliğine de olsa sitemiz yapım aşamasında uyarısını gördüklerinde kısa bir süre sonra siteye geri dönebilirler ki bu sayede ziyaretçi de kaybetmemiş olacağız. Sizlere wordpress dünyasının en popüler bakım modu eklentisini paylaşacağım ki özelleştirilebilir yapısı sayesinde harika bir kullanım sunduğunu hep beraber göreceğiz.

Aşağıda bulunan eklenti son derece basit bir kullanım içermektedir. Ücretsiz sürümünde bulunan özellikler sizler için yeterli seviyede olacaktır.

Wordpress Site Yapım Aşamasında Eklentisi

Bu tür bir eklenti için çok iyi veya harika gibi bir beklentimiz olması yerine basit ve kullanımı kolay bir eklenti bizleri çok daha mutlu edecektir. Genel olarak acil durumlarda bizlerin kullanımına geçeceği için bu eklentiyi anlamak ve hızlı kullanmak önemli bir unsurdur.

Aitasi Coming Soon

İnternet üzerinde ufak bir araştırma yapmamızın sonucunda en popüler ve en çok kullanılan site yapım aşamasında eklentisi bu eklentidir. Kullanımı ve yapısı itibarı ile özelleştirilme imkanı sunan bu eklenti işiniz fazlasıyla yapmaktadır ve kullanıcılara sunmaktadır.

Eklenti pro sürümü ile de sizlerin satın almasını isteyebilir ki bu sayede birçok özelliğin kilidini açmış bulunuyorsunuz. Ücretsiz olan kısmı da bizleri tatmin edeceği için açıkça pro sürüm almanıza bu eklenti için hiç gerek yok. Yapımcısı ShapedPlugin olan bu eklentinin çalışma prensibi bir kodlama veya html bilgisi istemeden çok basit bir şekilde gerçekleşmektedir. Bu eklenti modern, güzel, Duyarlı ve tam genişlikte bir profesyonel bir görünüm yakalamanızı sağlayacaktır.

Eklenti Linki: Tıklayın

Eklentinin Ücretsiz Sürüm Özellikleri


  • Tamamen Mobil Uyumludur.
  • Her WordPress Temasına Uygundur.
  • Esnek ve Basit bir Kurulum İçerir.
  • Geri Sayım Sürecini İstediğiniz Gibi Ayarlama.
  • Sınırsız Arka Plan Rengi Seçme Seçeneği.
  • Firma – Şahıs Logonuzu Ekleyebilme.
  • Sosyal Profiller ve Sosyal Paylaşım Düğmeleri.
  • Özelleştirme Seçeneklerinin Açık Olması.

Liste dahilinde bulunan tüm özellikler sitenizin bakım modu için fazlası ile yeterli olacaktır ki sizler kendi sitenize kurulum sağladığınızda kendinizde göreceksinizdir. Basit bir eklenti ve gayet çeşitli özelliklerinin olması sebebi ile bu eklentiyi mutlaka denemenizi öneririm.

Bu tür işlemlerin birde sayfa olarak yapılması bulunuyor ki birçok kullanıcı da bu işlemi kullanmaktadır. Bu işlemle uğraşmamanız adına eklenti kullanmak hem hızlı hem de pratik olacaktır. Sizlerin de sitenizi düzenleme yaptığınız anlarda kullandığı eklenti veya sayfa yapılandırması var ise aşağıda bulunan yorum kısmına yazarak bizlerle paylaşabilir ki bilgilendirme yapmış olabilirsiniz.

Ayrıca bkz: WordPress Site Hızlandırma Adımları

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu