Tarayıcı Kuruluşunuz Tarafından Yönetiliyor Hatası Çözümü - Teknolobit
Yazılım

Tarayıcı Kuruluşunuz Tarafından Yönetiliyor Hatası Çözümü

Dünyanın en popüler internet tarayıcı uygulamalarından bir tanesi olan chrome, birçok yazılımın olduğu gibi bazen bazı hatalara yer vermektedir. Bizlerde bu yazımızda tarayıcınız kuruluşunuz tarafından yönetilmektedir, tarayıcınız kuruluşunuz tarafından yönetiliyor, tarayıcınız kuruluşunuz tarafından yönetiliyor çözüm gibi soru başlıklarına cevap vererek kolayca sizleri bu dertten kurtaracağız.

Hatayı ufak araştırmalarım sonucunda kolay birkaç çözüm yolu ile birlikte çözebileceğinizi fark ettim. Hata olarak kabul edilen bu durum aslında bir virüs uyarısı diyebilirim. Bilgisayarınıza ve ayriyeten google chrome tarayıcınıza bulaşan bir virüs ile bu uyarıyı sıklıkla alabilirsiniz. Bizlerde aşağıda bulunan yöntemler dahilinde bu sorunu ortadan kaldırarak hatayı almanızı engelleyeceğiz.

Dilerseniz chrome tarayıcı kuruluşunuz tarafından yönetiliyor hatasının çözümüne geçerek bizleri hangi adımların beklediğine göz atabiliriz.

Tarayıcı Kuruluşunuz Tarafından Yönetiliyor Hatası Çözümü

1 | Kayıt Defteri Üzerinden Virüsü Silme

  1. Klavyemizden Windows + R tuşuna basıyoruz.
  2. Açılan ekrana regedit yazıyoruz.
  3. Klasör içerisinden HKEY_LOCAL_MACHINE > Software > Policies klasörüne tıklıyoruz.
  4. Buradan ise Chrome isimli dosyası sağ tuş yaparak siliyoruz.

2| Kayıt Defteri Üzerinden Virüsü Silme

  1. Klavyemizden Windows + R tuşuna basıyoruz.
  2. Açılan ekrana regedit yazıyoruz.
  3. Klasör içerisinden HKEY_CURRENT_USER > Software > Policies klasörüne tıklıyoruz.
  4. Buradan ise Chrome isimli dosyayı sağ tuş yaparak siliyoruz.

Buradaki işlemleri doğru adımlar ile yaptığınız taktirde tarayıcı kuruluşunuz tarafından yönetiliyor hatasını kolaylıkla çözmüş olacaksınızdır.

Bu virüsü sadece bu yollarla birlikte çözmek belki işe yaramayabilir ki bilgisayarınızı tüm sistem dosyaları ile birlikte virüs temizlemesi yapmanızı kesinlikle tavsiye etmekteyim. İşinizi garantiye almak bu konuda önemli bir husustur. Sizlerde aşağıda bulunan yorum kısmına konu hakkında görüşlerinizi yazabilir ve bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu