TikTok Video Nasıl İndirilir ? [Fligransız En Kolay Yöntem] - Teknolobit
TikTok

TikTok Video Nasıl İndirilir ? [Fligransız En Kolay Yöntem]

TikTok, dünyada milyonlarca kişinin erişim sağlayarak kullandığı eğlenceli bir video uygulamasıdır. İnsanların birbirinden farklı müzik ve efektler ile birlikte video attıkları bu platformda kayıt tamamen ücretsizdir. Çok kısa bir sürede milyonlarca insana erişim sağlanan bu uygulama gün geçtikçe popülerliğini arttırmaktadır. İnternet üzerinde gezinirken tiktok kullanıcılarının yaşadığı bir problemi gördüm ve bu yazımızda sizlere tiktok fligransız video indirme yöntemini en kolay ve basit bir şekilde göstermek istiyoruz.

TikTok Fligransız Video İndirme

TikTok üzerinde ki istediğiniz tüm videoları cihazlarınıza kolay bir şekilde indirme işlemi sağlayabilirsiniz. Bu göstereceğim yöntem tamamen ücretsiz ve indirme limiti olmayan bir platformdur.

  • TikTok üzerinden indirmek istediğiniz bir videonun linkini kopyalıyorsunuz.
  • Daha sonra ise musicallydown.com sitesine giriyoruz.
  • Kopyalama yaptığınız video linkini sitenin link kısmına yapıştırıyoruz ve download butonuna tıklıyoruz.

Download tuşuna bastıktan sonra indirme işlemi sağlanacaktır. Bu adımlar ile online site üzerinden video indirme işlemini yapmış olduk. Telefonlarınız üzerinden tiktok video indirme yapmak isterseniz ise aşağıdaki yöntemleri deneyebilirsiniz.

TikTok Mobil Video İndirme

Mobil cihazlarınız üzerinden tiktok platformu üzerinden video indirmek istiyorsanız bu yöntemi kullanabilirsiniz. Android platformu kullanan kişiler Video Downloader for TikTok – No Watermark linkini kullanarak play store üzerinden uygulamayı indirebilirler. Kurulum sonrasında uygulamayı açtığınız taktirde sizlerden aynı şekilde video linki isteyecektir, link yapıştırma işleminden sonra indir butonunu kullanarak hızlıca indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

İOS cihazlarda ise tiktok videolarını indirmek için herhangi bir ikinci uygulama indirmenize gerek kalmamaktadır. Yapmanız gereken işlem indirmek istediğiniz video üzerinden paylaş butonuna tıklamak ve cihaza kaydet diyerek indirme işlemini sağlamaktır. Sizlerde aşağıda bulunan yorum kısmına görüşlerinizi yazarak bizlerle birlikte paylaşabilir ve kullandığınız tiktok video indirme yöntemlerini bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu