Tosuncuk Exxen Platformunda Belgesel Oldu ! - Teknolobit
Haber

Tosuncuk Exxen Platformunda Belgesel Oldu !

Acun Ilıcalı tarafından ülkemizde geliştirilmeye başlanılan Exxen platformunda çıkarılacak olan dizi, film ve belgesel gibi bir çok konu artık gün yüzüne çıkmaktadır. Aylık abonelik ücreti 9,90 tl olarak belirlenen bu yeni proje içerisinde birçok film ve belgesel konu olarak bizleri karşılayacaktır. Ülkemizde yaşayan birçok ünlünün de exxen platformu içerisinde yer alacağını biliyoruz ki artık hemen hemen her şey belli olduğu için kimlerin çıkıp çıkmayacağını da tahmin etmekteyiz.

Tosuncuk Exxen Platformunda Belgesel Olarak Bizleri Bekliyor

Bildiğiniz üzere yaklaşık 1-2 yıl önceki bir süre zarfında Mehmet Aydın isimli şahış tarafından bir oyun yapılmıştı ve bu oyun içerisinde satın almaları olan bir çiftlik yönetme oyunuydu. Oyuncuların parasını çalarak yaklaşık 1 milyar 139 milyon 972 bin TL’lik bir vurgun gerçekleştiren Mehmet Aydın ülkemizden ayrılarak yurt dışına kaçmıştı. Şimdi ise bir zamanlar tüm Türkiye’nin dilinde dolaşan Tosuncuk lakaplı oyunun yapımcısı exxen de belgesel oluyor.

Acun Ilıcalı’nın yeni çıkaracağı platformda yayımlanacak olan bu belgesel şimdiden birçok kişinin merakla beklediği videolar arasına girmiş gibi gözüküyor. Belgesel yayıncısı 140journos, YouTube platformunda çektiği belgeseller ile birlikte büyük sesler getiren ve birçok kişini dikkatini çeken belgeseller konu almaktayıdı, şimdi ise exxen platformunda ses getirilmesi düşünülüyor.

Bildiğiniz üzere ülkemizin yerli platformu olması Acun Ilıcalı için büyük bir avantaj gibi gözüküyor fakat Türkiye içerisinde birçok kullanıcı exxen platformunu kullanmayacağını da belirtmiş durumda. Peki sizler exxen platformuna üye olup kullanmayı düşünüyor musunuz ? görüşlerinizi yorum kısmına belirterek bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu