Twitter Tüm Beğenileri Silme [Kod] - Teknolobit
Blog

Twitter Tüm Beğenileri Silme [Kod]

Popüler sosyal medya platformlarından bir tanesi olan twitterözellikle gündem konuları ile birlikte kullanıcıların gözüne girmeyi başarabilen bir platformdur. Bu yazımızda tüm beğenileri silme işlemini basit bir şekilde sizlerle paylaşmaktayız.

Bizlerinde kullanmış olduğu bu platform, aldığı güncellemeler ve geliştirmeler ile birlikte gün geçtikçe geliştirilerek çok daha iyi bir platform haline gelmektedir.

Twitter bildiğiniz üzere takip ve takipçi sistemi ile birlikte çalışmaktadır. Bu yazımızda ise sizlere popüler bir soru haline gelen twitter toplu beğeni silme sorusunun cevabını en basit bir şekilde vermek istiyoruz. Bu işlemi yaklaşık 2-3 dakika içerisinde gerçekleştirerek tüm beğenilerinizi geri çekmiş olacaksınızdır. Dilerseniz lafımızı daha fazla uzatmadan işlemlere geçerek bizleri hangi adımların beklediğine bir göz atabiliriz.

Twitter Tüm Beğenileri Silme Kodu 2021

Twitter platformunda hesabınız ile beğenmiş olduğunuz tüm gönderilerden birazdan paylaşacağımız kod ile birlikte kolayca beğenilerinizi geri çekmiş olacaksınız.

  • İlk olarak Twitter Profil sayfamıza giriş yapıyoruz.
  • Buradan ise Beğeni kategorisine tıklıyoruz.
  • Beğeni kısmından F12 tuşuna basıyoruz.
  • Açılan ekrandan Console kısmına tıklıyoruz.
  • Aşağıda vermiş olduğum kodu oraya yapıştırarak Enter diyoruz.

Ayrıca bkz: Twitter İnternet Kullanımı Azaltma

Kod

setInterval(() => {
for (const d of document.querySelectorAll(‘div[data-testid=”unlike”]’)) {
d.click()
}
window.scrollTo(0, document.body.scrollHeight)
}, 1000)


Bu işlemleri tamamladıktan sonra artık tüm twitter beğeni silme işlemi başarıyla gerçekleşmiş olacaktır.

Burada paylaştığımız kod tüm beğenilerinizi komple silecektir ki bu yüzden önemli bir tweet beğeninizin olmadığına lütfen dikkat edin. Aşağıda bulunan yorum kısmına konu ile alakalı yorum ve görüşlerinizi yazarak bizlerle paylaşabilir ve ayrıca kodun çalışıp çalışmadığı hakkında da yazabilirsiniz.

Ayrıca bizleri facebook ve twitter sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek hızlıca güncel paylaşımlarımıza ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu