Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları - Teknolobit
GSM Kampanyaları

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Ülkemizde çok daha yaygın bir gsm operatörü olan Türk Telekom, gün geçtikçe çok daha geniş bir yayın ağına sahip olmayı sürdürmeye devam etmektedir. Bizlerde bu yazımızda sizlerle birlikte türk telekom bedava internet, türk telekom bedava internet 2021 gibi soru kalıplarını cevaplamaya çalışacağız.

Bildiğiniz gibi her operatörün kendine has kampanya çeşitleri bulunmaktadır. Bedava internet, bedava dakika gibi birbirinden farklı paket seçenekleri kullanıcılara farklı zamanlarda sunulmaktadır.

Bu yazımızda Türk Telekom kullanıcılarına özel bedava internet kampanyaları paketlerini listeleyerek ücretsiz bir şekilde kullanmanıza olanak sağlayacağız. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan listemize geçerek bizleri hangi paketlerin beklediğine kısaca bir göz atabiliriz.

Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri
Sil Süpür ile İnternet Kazanma

Resmi uygulama olan Türk Telekom Online İşlemler ile birlikte kolaylıkla her hafta internet, dakika, sms gibi farklı kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Her hafta ücretsiz olarak 1 hak tanınan bu uygulama içerisinde, Sil Süpür ile birlikte internet kazanabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

4.5G ile 30GB İnternet Kazanma

Türk Telekom, kullanıcılarına 4.5G sayesinde harika bir hediye kampanyası sunmaktadır. Eğer Türk Telekom hattını kullanıyorsanız hattınızı 4.5G ile uyumlu hale getirin ve aylık 30GB İnternet paketinden ücretsiz olarak yararlanın. Bu işlem için aşağıda bulunan mesaj yolunu denemeniz yeterli olacaktır.

Bu kampanyadan yararlanabilmek için ‘‘4.5G 30GB” yazıp 5555‘e gönderin.
E-Fatura ile Birlikte Ücretsiz 1GB Kazanın

Türk Telekom, faturalı kullanıcılarına istinaden harika bir kampanya düzenlemiş durumdadır. Ay sonu faturalarınızın eğer cebinize gelmesini istiyorsanız mutlaka e-fatura özelliğini aktif hale getirmeniz gerekmektedir. Bu durum sayesinde hem kağıt israfından kaçınmış olacaksınızdır hem de kolaylıkla faturalarınız cebinize mesaj yoluyla gelecektir.

Bu kampanyadan yararlanabilmek için ‘‘1GB [Mail-Adresinizi-Yazın]” yazıp 3008‘e gönderin.
Selfy Uygulaması ile Bedava İnternet Kazanın

Türk Telekom, anlaşmalı olduğu selfy müzik dinleme aracı ile birlikte kolaylıkla hattınıza ücretsiz internet tanımlayabilmektesinizdir. Play store ve App store üzerinden cihazlarınıza Selfy uygulamasını indirmeniz, internet kazanmanız için yeterli olacaktır.

SelfyCard ile Birlikte 5GB İnternet Kazanın

SelfCard, internet alışverişleri ve mağaza gibi alanlarda kullanabileceğiniz bir kart çeşididir. Bu kartı Türk Telekom Bayi, D&R mağazaları ve dr.com.tr’den ücretsiz olarak alabilmektesinizdir. Bu kartı aldıktan sonra bilgileri uygulamaya tanımlamanız yeterli olacaktır.

Bu kampanyadan yararlanabilmek için Selfy Uygulaması > Kart Ekle alanına giriş yapmanız ve bilgilerinizi eklemeniz yeterli olacaktır. 
Türk Telekom Arayanı Bil ile 1GB Kazanma

Türk Telekom kullanıcıları Arayanı Bil özelliği sayesinde 1gb bedava internet hakkı kazanabilmektedir. Bu servis ücretli bir şekilde çalışmaktadır. Bu servise üye olmanız halinde kolaylıkla ücretsiz bir şekilde hattınıza 1GB internet otomatik olarak tanımlanacaktır.

Sosyal Medya Kampanyası ile İnternet Kazanma

Hediye sosyal medya kampanyasına katılarak kolaylıkla WhatsApp, Twitter ve Facebook uygulamalarına 1GB internet hakkı kazanabilmektesiniz. Bu kampanyadan yalnızca Bayan müşterilerin yararlanabildiğini söyleyebilirim ki maallesef erkek müşterilere kapalı durumdadır.

Bu kampanyadan yararlanabilmek için ‘‘SOSYAL PAKET” yazıp 5555‘e gönderin.
Selfy Mor Hediye Kampanyası ile İnternet Kazanma

Selfy, interneti kullanıcılarına ücretsiz olarak dağıtmaya devam etmektedir. Sadece faturasız hatların yaralanabildiği bu kampanyada herhangi bir Selfy Mor Paket’lerden birisine geçiş yapmanız gerekmektedir. Aşağıda bulunan mesajı yolladığınız ücretsiz olarak hediye internetiniz hattınıza tanımlanacaktır.

Bu kampanyadan yararlanabilmek için ‘‘MOR HEDIYE” yazıp 4545‘e gönderin.

Bu yazımızda sizlere türk telekom bedava internet kampanyalarını listeleyerek paylaşmaktayız. Umarım hepsi sizler için faydalı olacaktır.

Aşağıda bulunan yorum kısmına konu ile alakalı görüşlerinizi yazarak bizlerle kolaylıkla paylaşabilirsiniz. Ayrıca bizleri Facebook, Twitter ve Pinterest hesaplarımızdan takip ederek güncel paylaşımlarımıza göz atabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu