Turkcell Faturasız Bedava İnternet Paketleri - Teknolobit
GSM Kampanyaları

Turkcell Faturasız Bedava İnternet Paketleri

Turkcell Faturasız Bedava İnternet Paketleri, firmanın kullanıcılarına yapmış olduğu kampanyalardan biridir. Her firmada olduğu gibi Turkcell’de kullanıcılarına bu şekilde hediye olarak internet, sms ve dakika gibi paketleri sunmaktadır.

Birçok kişinin internet üzerinde web sitelerinde ve forum gibi alanlarda bu tür şeyler aradığını fark ettim ve bunun üzerine bir yazı paylaşmak istedim. Sizler için birçok alandan ve Turkcell firmasının kendi sitelerinden bedava internet kampanyalarını bularak sizlere liste halinde paylaşmak istedik.

Bu yazımızda turkcell bedava internet, turkcell faturasız bedava internet ve Turkcell faturasız bedava internet 2021 gibi sorguların cevabını paylaşarak sizlerin yararlanmasını sağlamaktayız. Dilerseniz aşağıda bulunan listeye geçerek bizleri nelerin beklediğine kısaca göz atabiliriz.

Turkcell Faturasız Bedava İnternet Paketleri
Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet

Turkcell kullanıcılarının olmazsa olmaz bedava internet kampanyalarından biriside salla kazan uygulamasıdır. Bildiğiniz üzere Turkcell firmasının resmi bir uygulaması bulunmaktadır. Turkcell Dijital Operatör: Mobil İşlem & Alışveriş uygulamasını cihazlarınıza indirin ve Salla Kazan bölümünden kolaylıkla her hafta 1 kez internet kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

Turkcell BİP Uygulaması ile Bedava İnternet

Turkcell’in mesajlaşma servislerinden birisi olan BİP, kullanıcıların olmazsa olmaz uygulamalarından birisidir. Bu uygulamayı indirerek kolaylıkla turkcell bedava internet kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Burada yapmanız gereken şey bol bol mesaj atmak ve arama yapmaktır.

Turkcell Goller Cepte Uygulaması ile Para Kazanın

Google Play ve App Store üzerinde bulunan goller cepte uygulaması ile birlikte internet kazanabilme şansınız bulunmaktadır. Hemen Goller Cepte uygulamasını cihazınıza indirerek başlayabilirsiniz. Yapmanız gereken şey ise haftada 1 kez maçlar oynanmadan önce maç seçimi yapmak ve maçın bitmesini beklemektir.

GNC Uygulaması ile Bedava İnternet

Turkcell ayrıcalıklı kampanyalarına devam etmektedir. GNC uygulamasını telefon ve tabletlerinize indirerek kolaylıkla her hafta internet ödülünüzü alabilirsiniz. Yapmanız gereken şey ise kolaylıkla uygulamayı indirmek ve içerisinde bulunan oyun tarzı araçlarla internet kazanabilmektir.

Dergilik, Lifebox, Upcall ile İnternet Kazanın

Turkcell, indirilen uygulamalar başına internet hakkı tanımlamaktadır. Cihazlarınıza Google play ve App store üzerinden  Dergilik, Lifebox, Upcall uygulamalarını indirmeniz taktirinde kolaylıkla 1GB İnternet hakkı kazanabilirsiniz.

Dijital Operatör Üzerinden Yükleme Yaparak İnternet Kazanın

Faturasız hattınıza tl yükleme işlemini yaparken dijital operatör uygulamasını kullanmayı deneyiniz. Uygulama üzerinden 30 TL ve üzeri yükleme yaptığınızda haftalık 2 gb internet hakkı kolaylıkla hattınıza tanımlanacaktır.

Bu yazımızda kolaylıkla internet üzerinde bulabileceğiniz Turkcell faturasız internet kampanyaları hakkında bilgilendirme yapmaktayız.

Aşağıda bulunan yorum kısmına konu ile alakalı görüşlerinizi yazarak bizlerle kolaylıkla paylaşabilirsiniz. Ayrıca bizleri Facebook ve Twitter hesaplarımızdan takip ederek kolaylıkla güncel paylaşımlarımıza erişim sağlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu