Twitter Otomatik Video Oynatma Kapatma - Teknolobit
Blog

Twitter Otomatik Video Oynatma Kapatma

Twitter, gündem konusunda kullanılan en popüler ve sevilen sosyal medya uygulamalarından bir tanesidir. Birçok insanın gündeme dair paylaşımlarını hızlıca yaparak insanlarla paylaşmış olduğu bir platform olan twitter, tabii ki sadece gündeme dair değil birçok alanda da paylaşımları olan bir sosyal medya kuruluşudur.

Bildiğiniz üzere sosyal medya araçları instagram, facebook gibi platformlar internet kotamızı bir hayli doldurmaktadır ve bu durum maallesef can sıkıcı noktalara gelebilmektedir. Twitter kullanıcıya yönelik bazı güncellemeler yaparak burada değindiğimiz konuya dair olarak otomatik video oynatma kapatma özelliği getirerek sizlerin internet paketinizden tasarruf yapmanızı sağlamaktadır. Bizlerde bu yazımızda sizler için twitter otomatik video oynatma kapatma, twitter videoyu otomatik oynatma kapatma gibi soru başlıklarını cevaplayarak sizlere yardımcı olacağız.

Twitter Otomatik Video Oynatma Nasıl Kapatılır ?

İlk olarak mobil cihazımızdan  Twitter’a giriş yapıyoruz.

Buradan ise Ayarlar ve Gizlilik kısmına tıklıyoruz.

Açılan ekran üzerinden Veri Kullanımı bölümüne girelim.

Buradan ise Video otomatik oynatma seçeneğine gelerek Asla butonunu aktif ediyoruz.

Buradaki işlemleri sorunsuz ve eksiksiz bir şekilde tamamladığınız taktirde artık twitter otomatik video oynatma kapatma işleminiz sorunsuz olarak gerçekleşmiş olacaktır. Genel olarak bu yöntemi tabii ki internet kotası kısıtlı olanlar ve paketimden fazla yemesin diyenler uygulamaktadır ki sizlere de tavsiye etmekteyiz.

Sizlerde hemen aşağıda bulunan yorum kısmına konu ile alakalı görüşlerinizi yazabilir ve tabii ki hızlıca bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu