Blog

Üniversite için Laptop Önerisi [2021]

Laptoplar, teknoloji taşımada kullanılan en kullanışlı teknoloji araçlarından bir tanesidir. Bildiğiniz üzere artık laptop fiyatları bir hayli artmış durumda ve insanlar bilgisayar almadan önce birkaç ke düşünmektedir. Bizlerde bu yazımızda sizlere üniversite için laptop önerisi 2021 başlığı altında bir yazı paylaşarak üniversitede rahatlıkla kullanabileceğiniz birkaç farklı model paylaşacağız.

Masaüstü bilgisayarlar maallesef taşınılabilir olmadığı için öğrenci kesimi laptop, notebook veya tablet gibi araçlar kullanmayı tercih etmektedir. Laptop fiyatları ülkemizde bir hayli fazla olmakla birlikte her geçen gün maallesef bir tık daha artmaktadır.

Ucuz laptop almak isteyenler biraz daha düşünsün derim ki ufak bir inceleme yaptığımda ucuz bilgisayar başlığı altında satılan birçok laptop ve notebooklar google gibi bir yere girerken bile kasmaktadır. Öğrenciler genel olarak office, google, tarayıcı gibi alanlarda işlerini hallettikleri için aşağıda paylaşacağımız laptoplar işlerini kolaylıkla görecektir.

Burada paylaştığımız laptop modelleri fiyat olarak orta seviye diyebiliriz çünkü daha ucuz fiyata sahip etiketli bilgisayarlar dediğim gibi chrome gibi bir tarayıcıda bile kasmaktadır. İşlemci ve hız donanımları kötü olmamakla birlikte tam bir öğrencinin kullanabileceği seviyede özelliklere sahiptir.

Lenovo V15-ADA AMD 3020e 4GB 128GB SSD Freedos 15.6'

Ekran Boyutu: 15,6 inç
İşletim Sistemi: (Free Dos)
Ram: 4 GB
İşlemci: AMD

Service title

Ekran Boyutu: 15,6 inç
İşletim Sistemi: (Free Dos)
Ram: 4 GB
İşlemci: AMD Athlon

Service title

Ekran Boyutu: 14 inç
İşletim Sistemi: Windows 10
Ram: 4 GB
İşlemci: AMD

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu