En İyi ve Uygun Fiyatlı Oyuncu Klavyeleri - Teknolobit
Blog

En İyi ve Uygun Fiyatlı Oyuncu Klavyeleri

Dünya üzerinde milyonlarca kişi dizüstü bilgisayar ve masüstü bilgisayar olmak üzere iki farklı şekilde bilgisayar kullanmaktadır. Özellikle oyun oynayan gamerlar mouse, klavye, kulaklık gibi seçimlerde çok dikkatli ve titiz davranışlar sergilemektedirler. Bu yazımızda uygun fiyatlı klavye listemize göz atabilirsiniz.

Oyun oynarken rahat ve iyi bir performans sağlayabilmek için klavye seçimi önemlidir.. Bizlerde sizler için ufak bir araştırma yaparak en uygun fiyatlı klavyeler listesi hazırladık ve paylaşmaktayız.

Piyasa içerisinde onlarca klavye çeşidi bulunmaktadır ki bunlar özellikle fiyat bakımından çok farklılık göstermektedir. En basit bir örnek olarak 50 tl üzerinden başlayarak 500-600 tl gibi çok daha yüksek rakamlara çıkabiliyor. Bizler sizlere hazırladığımız liste içerisinde biraz daha uygun fiyat ve kaliteye önem vererek paylaşım yapmaktayız. 

Gamemax FK-G550QU Gerçek Mekanik Multimedya Oyun Klavye

FK-G550QU modelli klavye listemizin ilk sırasında yer almaktadır. Özellikle mekanik klavyeler bildiğiniz üzere oyun piyasasında hem zevkli bir yapısı olması nedeni ile hemde oyunda daha iyi bir hissiyat vermesi sebebi ile tutulan ve sevilen bir yapıdır. Klavye RGB ışıklandırma yapısına ve telefon koyabilme gibi farklı özelliklere sahip olurken alüminyum yüzeyi sayesinde oyunculara harika bir deneyim sunmaktadır.


Rampage KB-R89 Eagle USB Blue Swi̇tch Gami̇ng Mekani̇k Klavye

Listemizin ikinci sırasında ise bizleri rampage kb-r89 modeli karşılamaktadır. Mekanik bir klavye yapısına bağlı olarak geliştirilen bu klavyemiz yine aynı şekilde RGB ışıklandırma ile bizleri karşılıyor. 50 milyona kadar anahtar ömrü garantisi verilen bu klavyede ergonomik bir bilek desteği de bulunmaktadır. Klavyenin tasarımında alüminyum bir yapı bulunuyor ki mat görünümü ile çok daha güzel bir klavyenin sizleri beklediğini söylebilirim.


Razer Ornata Chroma Türkçe Oyuncu Klavye

Razer markası klavye ve mouse denildiğinde kalite bakımından akla gelen ilk markalardan birisidir. Razer Ornata Chroma modeli ise bilgisayarlarınızda kullabileceğiniz harika bir oyuncu klavye modelidir. Basit ve sadece bir görünüm ile mat bir düzeneğe sahip olunan bu klavyede mekanik bir tuş yapısına sahiptir. Özellikle klavyenin bir oyuncu için olmazsa olmaz özelliklerinden bir tanesi alt kısımda bulunan uzun bir bileklik destek yerinin olmasıdır ki bunu en iyi oyuncular bilebilir diyebilirim.

Ayrıca bkz: En Kaliteli Backlink Siteleri 


HyperX Alloy Core RGB Membran Oyuncu Klavye - HX-KB5ME2-TU

Listemizin 4.sırasında ise bizleri hemen hemen her oyuncunun bilmiş olduğu hyperx markasının alloy core rgb membran modeli yer almaktadır. Fiyatı ve kalitesi ile bol bol kendinden söz ettiren bir klavye olan bu modelde dinamik aydınlatma efektlerine sahip olduğunu da söylemeden geçemeyeceğim. Yumuşak tuş yapısı ile özellikle oyuncuların dikkatini çeken bir yapısı bulunmaktadır ki eğer satın almayı düşünürseniz sizlerde tuş yapısını ve kalitesini göreceksinizdir.


Trust 22983 GXT890 Cada Türkçe Q RGB Oyuncu Mekanik Klavye

Araştırma yaparken rast geldiğim klavyelerden birisi olan trust 22983 modeli aldığı yorumlar ile birlikte dikkatimi çeken bir oyuncu klavyesidir. Yumuşak bir tuş yapısı ile geliştirilen bu klavye RGB özelliği sayesinde 18 farklı ışık modunu desteklemektedir. Malzeme kalitesi ve tuş kalitelerinin fiyatına göre çok iyi olduğunu ve klavye yapısı sayesinde bilek desteğine ihtiyaç duyulmadığını da söyleyebilirim.

Listemizde 5 tane klavyeye yer vermiş bulunmaktayız ve bulduğum klavyeleri özellikle yorumlarına ve inceleme videolarını inceleme altına alarak sizlere sunmaktayım. Eğer sağlam bir oyuncu ekipmanı hazırlamak istiyorsanız ve gerçekten oyunlardan zevk almak istiyorsanız derim ki fazla ucuz ekipmanlara bakmayın. Listemizde paylaştığımız klavye çeşitleri gayet kaliteli ve fiyat bakımından da piyasaya göre uygun olanları seçtim.

Klavyeler oyunculara özel olması nedeni ile en yakın zamanda sitemizde normal uygun fiyatlı masaüstü klavye listesini de hazırlayarak paylaşım yapacağız. Sizlerde oyunculara tavsiye ettiğiniz klavyeler var ise aşağıda bulunan yorum kısmına yazarak bizleri bilgilendirebilir ve bilgi akışını gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca bizleri Facebook, pinterest ve twitter hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu