Valorant KD ve KAD Öğrenme - Teknolobit
Oyun

Valorant KD ve KAD Öğrenme

Valorantson zamanlarda oyun piyasasında bir hayli popüler olan fps türündeki oyunlardan bir tanesidir. Forumlarda son zamanlarda valorant kd öğrenme gibi başlıkları açtığını fark ettim. Bende sizlerle birlikte bu konu hakkında bilgilerimi paylaşmak istiyorum. Dilerseniz şimdi de lafı daha fazla uzatmadan Valorant KD ve KAD Öğrenme işlemlerine geçebiliriz.

Valorant KD

Valorant, son zamanların oyun dünyasında en popüler fps oyun türlerinden bir tanesidir. Riot Games tarafından geliştirilen bu oyun, 2019 yılında çıkarıldı ve günümüze kadar birçok başarıya imza atmış durumdadır.

Oyun özellikle pubg dönemine rast geldiği için neredeyse oyuncuları ikiye böldüğünü söyleyebilirim. Bu sebepten dolayı oyun birçok oyuncunun göz bebeğidir. oyun içerisinde istatistiklerimizi görebilmek için bazı alanlara yer verilmektedir. Birazdan göstereceğim yöntem ile birlikte valorant kd öğrenme işlemini göstereceğim. Bu sayede ise kolaylıkla istatistiklerinizi görebileceksinizdir.

Valorant KD Nedir?

Bir oyun içerisindeyken sizlerin başarı seviyelerinizi kd istatistikleriniz belirlemektedir. Örnek olarak valorant içerisinde KD bakma özelliği mevcuttur. Sizlerin KD seviyesi eğer yüksekse, oyunda başarılısınız demektir. KD seviyeleriniz fps oyunlarında ölme ve öldürme sayılarının ortalamalarına göre hesaplanmaktadır.

Örnek olarak sizler oyunda 4 kez adam öldürdünüz, 2 kez öldünüz. KD’niz 2.0 olacaktır. Bu sebepten dolayı sizlerde oyun içerisinde öldürmekten çok ölmemeye dikkat etmelisinizdir.

Valorant KD ve KAD Öğrenme
Valorant KD ve KAD Öğrenme

Valorant KD Kasmak İçin Neler Yapılabilir?

Valorant oyununda kd kasmak için sizlere özel olarak bazı maddeler hazırladım. Bu listemizi sizlerle paylaşmak istedim.

  • İlk olarak oyun içerisinde kendinizi çok iyi bir şekilde kollamanız gerekmektedir. Ölmemeniz için kendini savunmanız gerekmektedir.
  • Oyun içerisinde can seviyenizi iyi korumalısınız, aksi taktirde öleceksinizdir.
  • Oyun içerisinde takım arkadaşlarınızla iş birliği halinde olmalısınızdır.
  • Eğer gerçekten KD kasmak istiyorsanız, oyunda çok iyi saklanmalı ve hayatta kalmalısınızdır. Bu sayede her geçen zaman sizlerin avantajına olacaktır.

Valorant oyununda kd kasmak için bunlara dikkat etmeniz yeterli olacaktır.

ayrıca bkz: Valorant Kasma Sorunu Çözümü 

Valorant KD Nasıl Öğrenilir?

En kısa yoldan kd öğrenme işlemini sizlerle paylaşmak istiyorum. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan işlemlerimize geçelim ve bizleri nelerin beklediğine göz atalım.

  • İlk olarak tracker.gg sitesine giriş yapın.
  • Açılan ekran üzerinde bulunan beyaz kutuya Riot Games kullanıcı adınız veya profil kodunuzu yazın.
  • Daha sonra ise altta bulunan Riot Games Hesabına Giriş yap butonuna tıklayın.
  • Giriş için gerekli bilgilerinizi yazın.
  • Gelen ekranda bilgileriniz gözükecektir.

Bu ekranda sizlerin valorant oyunu hakkında bulunan tüm istatistiklerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu sayede de kolay yoldan valorant kd nasıl öğrenilir sorusunun cevabını almış olacaksınızdır.

Sizlerle paylaşmış olduğumuz yöntemler genel olarak birçok kişi tarafından kullanılan ve sevilen yöntemlerden birisidir. Kolay bir şekilde buradan tüm istatistiklerimize ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlerle birlikte valorant kd öğrenme işlemi adı altında paylaşımda bulunmaktayız. Sizlerde hemen aşağıda bulunan yorum kısmına konu ile alakalı görüşlerinizi yazabilir ve bizlerle hızlı bir şekilde paylaşımda bulunabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu