Vodafone Bedava İnternet Paketleri - Teknolobit
GSM Kampanyaları

Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Vodafone, kullanılan en popüler gsm operatörlerinden bir tanesidir. Bu yazımızda birçok kişinin merakla araştırmış olduğu vodafone bedava internet listemizi paylaşarak sizlere yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Vodafone, bedava internet paketleri kampanyaların genelini Yanımda uygulaması üzerinden gerçekleştirmektedir. Bu uygulama Vodafone operatörünün resmi uygulamasıdır. Sizlerde hemen aşağıdan Vodafone Yanımda uygulamasını indirin ve giriş yapın.

Vodafone Yanımda Uygulaması > Google Play
Vodafone Yanımda Uygulaması > App Store

Vodafone yanımda bedava internet, mutlaka kullanmanız gereken bir uygulamadır. GSM Operatörünün uygulaması olduğu için içerisinde farklı günlerde birbirinden değişik kampanyalar yer almaktadır. Bazen uygun fiyatlı paketler sunarken bazen ise ücretsiz olarak hediyeler dağıtmaktadır.

Bilindiği üzere bedava internet kampanyaları vodafone üzerinde çok daha fazla olmaktadır. Bizlerde bu yazımızda sizlere en güncel paketleri bularak paylaşmaktayız. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan paketlerimize göz atabilir ve bizleri nelerin beklediğine göz atabiliriz.

Vodafone İnternet Kampanyası Paketleri
Vodafone Yanımda Davet Et ile İnternet Kazanma

Vodafone Yanımda uygulamasını cihazınıza kurulu olması gerekmektedir. Uygulamanın içerisinde yer alan Arkadaşlarını Davet Et butonuna tıklayın ve birisine gönderin. Gönderdiğiniz kişi uygulamayı cihazına kurup giriş yaptığında ücretsiz olarak internet hattınıza tanımlanmış olacaktır.

Vodafone Bana Ne Var Uygulaması

Vodafone yanımda uygulamasının içerisinde yer alan ”Bana ne var” kısmı, kullanıcıların olmazsa olmaz alanlarından birisidir. Burada bir çark bulunmaktadır ve bu çarkı çevir yaparak her hafta farklı hediyeler ve kampanyaları ücretsiz bir şekilde hattınıza tanımlayabilirsiniz.

Vodafone E-Fatura ile İnternet Kazanma

Vodafone, kağıt israfını önleyebilmek adına E-fatura adında bir kampanya başlatmaktadır. Burada amaç faturalar evinize kağıt ile değil, hattınıza SMS olarak gelmesidir. Bu kampanyaya katılan her kullanıcıya bedava 1 gb internet hakkı tanımlamaktadır.

Bu kampanyadan yararlanabilmek için ”EFATURA [EMAİLADRESİ] yazarak 7000‘e mesaj gönderebilirsiniz.

Vodafone Seviyorum Testi ile İnternet Kazanma

Vodafone, internet üzerinde bir test yayınlamaktadır. Bu teste telefon numaranız ile birlikte katılarak bedava internet kazanabilmektesinizdir. Buradaki linke tıklayın ve kolaylıkla seviyorum testi ile birlikte bedava internet kazanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Bedava 8GB İnternet Paketi

Vodafone bedava internet 2021 kampanyalarından birisi ise bu pakettir. Bu paketi sizler 1 aylık bir deneme sürecinde kullanım sağlayarak bedava 8 gb internet kazanabilirsiniz. Bu paketi denedikten sonra mutlaka iptal etmeniz gerektiğini söylemeliyim çünkü ilk ay bedava iken diğer aylar ücretli olarak kullanılmaya başlanmaktadır.

Bu kampanyadan yararlanabilmek için ”SUPER2GB yazarak 3636‘ya mesaj gönderebilirsiniz.
Bu kampanyayı iptal etmek için ”ABONE SUPER2GB yazarak 3636‘ya mesaj gönderebilirsiniz.

Bu işlemi gerçekleştirdiğinizde herhangi bir ücret talep edilmeyecek ve paket iptal edilecektir.

Bu yazımızda sizlerle birlikte vodafone bedava internet paketlerini liste halinde paylaşmaktayız. İnternet üzerinde onlarca paket bulunmaktadır fakat birçoğu işe yaramadığı için listemize eklemeden geçtik.

Ayrıca bkz: Turkcell Faturasız Konuşma Paketleri

Aşağıda bulunan yorum kısmına konu ile alakalı görüşlerinizi yazarak bizlerle kolaylıkla paylaşabilirsiniz. Ayrıca bizleri Facebook, Twitter ve Pinterest hesaplarımızdan takip ederek kolaylıkla güncel paylaşımlarımıza ulaşım sağlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu