Vodafone İnternet Veren Uygulamalar [2022] - Teknolobit
GSM Kampanyaları

Vodafone İnternet Veren Uygulamalar [2022]

Vodafone internet veren uygulamalar, internet üzerinde popüler olan arama sorgularından birisidir. Bizlerde bu yazımızda sizler için en iyi vodafone bedava internet kampanyaları listesi hazırlayarak paylaşmaktayız.

Genel olarak GSM operatörleri anlaşmalı uygulamalar ile birlikte indirilmeye ve kayıt olmaya internet hediyesinde bulunmaktadır. Bu uygulamaları sizler için paylaşarak internet hakkı kazanmanıza yardımcı olmaya çalışacağız.

Sizler için bulduğumuz bu uygulamalar tamamen ücretsiz ve sizden herhangi bir ücret talep etmeyen araçlardır. Güncellenen kampanyalar ve uygulamalar ile birlikte farklı çalışmalarda listemizde yer almaktadır. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan vodafone bedava internet veren uygulamalar ve vodafone hediye internet veren uygulamalar listemize geçerek bizleri nelerin beklediğine göz atabiliriz.

Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar
Vodafone Yanımda Uygulaması ile Hediye İnternet

Vodafone’un resmi uygulaması olan Yanımda ile birlikte birbirinden farklı kampanya ve internet hediyelerini kazanabilirsiniz. Uygulama hem online işlem yapmanıza hem de birbirinden farklı hediyeler kazanmanıza olanak sağlamaktadır.

Vodafone Yanımda ile Nasıl İnternet Kazanılır?

  • Uygulamanın içerisinde yer alan Hediye Çarkı özelliğine giriş yapınız. Buradan ise karşınıza çıkan çarkı haftada 1 kere çevirerek kolaylıkla internet kazanabilirsiniz.
  • Uygulama içerisinde yer alan Arkadaşlarını Davet Et özelliği ile kolaylıkla internet kazanabilmektesinizdir. Davet ettiğiniz ve kabul eden arkadaşlarınız adına 9GB internet hattınıza otomatik olarak tanımlanmaktadır.
Vodafone Seviyorum İnterneti ile Hediye Kazanma

Vodafone, kullanıcılarına dair yapmış olduğu basit bir test sayesinde kolay bir şekilde internet kazandırmaktadır. Bu testi tamamlamak için yapmanız gereken tek şey Chrome > Google > Vodafone Seviyorum İnterneti yazmanız ve çıkan siteden telefon numaranızı girerek testi tamamlamanızdır.

Test gayet kısa ve basit bir şekilde ilerlemektedir. Test bitiminden sonra ise hediye internet girmiş olduğunuz telefon numarasına bedava internet olarak tanımlanmaktadır.

Bu yazımızda vodafone bedava internet veren uygulamalar listemizi paylaşarak sizlerin internet kampanyalarından yararlanmasına yardımcı olmaktayız. Yukarıda paylaştığımız uygulamalar şuanda güncel olarak çalışmaktadır. İnternet üzerinde daha fazla uygulamalar yer almaktadır fakat işe yaramadıkları ve eski oldukları için listeye ekleyerek kalabalık yapmasını istemedim.

Aşağıda bulunan yorum kısmına konu ile alakalı görüşlerinizi yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz. Ayrıca bizleri Facebook ve Twitter hesaplarımızdan da takip ederek hızlıca güncel paylaşımlarımıza göz atabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu