WhatsApp Durum İndirme Nasıl Yapılır ? - Teknolobit
Mobil

WhatsApp Durum İndirme Nasıl Yapılır ?

WhatsApp durum (hikaye) özelliği hemen hemen her kullanıcının kullanmış olduğu harika bir özelliktir. İnsaların video ve fotoğraflarını paylaşarak 24 saat sonra kendi kendine silinmiş olan bu hikayeler özelliği bildiğiniz üzere instagram uygulaması ile aynı işlevselliği taşımaktadır. Birçok kişinin merak etmiş olduğu whatsapp durum video indirme, whatsapp durum indirme gibi soru başlıklarını bu yazımızda sizler için cevaplamak istedik ki umarım sizler için faydalı bir yazı olacaktır.

WhatsApp maallesef kişilerinizin paylaşmış olduğu hikayeleri indirmek için veya cihazınıza kaydetmek için herhangi bir özellik taşımamaktadır ki bu durumda bazı yapımcılar bu olaya el atarak uygulama geliştirmişler. Bizlerde bu uygulama ile birlikte istediğiniz video ve fotoğrafların indirme işlemini göstereceğiz. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan işlemimize geçerek bizleri hangi adımların beklediğini görebiliriz.

WhatsApp Hikaye İndirme Nasıl Yapılır ? 

WhatsApp üzerinde ki video ve fotoğrafları indirebilmek için ilk olarak Story Saver For WhatsApp uygulamasını aşağıda bulunan linklere tıklayarak cihazınızın işletim sistemine göre uyumlu olanı indiriyoruz. Bu link üzerinden indirme işlemini yapıyoruz ve uygulamayı açmadan lütfen whatsapp uygulamanızın güncel sürümde olduğunu kontrol edin.

  • İlk olarak uygulamamızı açıyoruz.
  • Karşımıza gelen ekrandan Recent Stories seçeneğine tıklıyoruz.
  • Butona tıkladıktan sonra kişilerinizin paylaştığı tüm güncel hikayeler karşınıza gelecektir.
  • İndirmek istediğiniz duruma tıklayarak Download seçeneğine basıyoruz, indirme işlemi başlayacaktır.

Bu işlemleri doğru yaptığınız taktirde seçtiğiniz tüm hikayeleri sınır olmadan kolaylıkla indirebilirsiniz.

Bu yazımızda whatsapp durum indirme ile alakalı basit bir anlatım sunarak yardımcı olmaya çalıştık ki umarım sizlerin de işine yarar bir konu olmuştur. Aşağıda bulunan yorum kısmına uygulama veya konu ile alakalı yorumlarınızı yazarak bizlerle paylayabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu