WhatsApp Plus İndir (APK) v13.10.2 Güncel Sürüm

WhatsApp Plus İndir (APK) v13.10.2 Güncel Sürüm

Dünyanın en gelişmiş ve en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması olan whatsapp uygulaması gün geçtikçe kendini geliştirerek kullanıcılarına özelleştirilebilir özellikler getirmeye devam etmektedir. Sizlere özel olarak paylaştığımız whatsapp plus apk uygulamamız ise normal whatsapp uygulamasına göre çok daha farklı ve zengin bir içerik desteklemektedir.


Normal whatsapp uygulamasında bulamadığınız ve hemen hemen herkesin istediği birçok özelliği whatsapp plus uygulamasında kolayca bularak harika özellikleri kullanabilirsiniz. Uygulama farklı ve yabancı bir yapımcı tarafından geliştirilmiş durumda ve binlerce kişinin uzun yıllardır kullandıkları bir yazılım olduğu için problem olmadan kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Aslında mantıken normal whatsapp uygulamasını silerek bu ek özellikli whatsapp uygulamasını yüklüyoruz, yani ikinci bir uygulama gibi düşünmeyin.

WhatsApp Plus Özellikleri Nelerdir, Nasıl Kullanılır ?

WhatsApp Plus’ın ilk olarak sizlere desteklediği ve sizlerin hayatını çok daha kolaylaştıracak olan özellikleri sizlere özet olarak paylaşmak istiyorum ki okuduğunuzda bile birçok özelliğine şaşıracaksınızdır.

 • Yazıyor Kapatma: Konuşma esnasında karşı tarafa klavyenizden yazı yazdığınız taktirde ”yazıyor…” bilgisi gözükmeyecektir.
 • Çift Tikin Bir Tanesini Kapatma: Karşı taraf size mesaj attığında eğer internetiniz açık ise çift tik olarak gözükecetir, fakat bu özelliği kullanarak çok basit bir şekilde internetiniz kapalı gibi bir süs verebilirsiniz.
 • Kayıt Ediyor Bilgisini Gizleme: Karşı tarafa ses kaydı atarken otomatik olarak ”Sesli mesaj…” ibaresini gizleyebilirsiniz.
 • Çevrimiçi Özelliğini Gizleme: Whatsapp plus uygulamasını harika kılan özelliklerden birisidir. bu özelliği aktif ettiğiniz taktirde istediğiniz gibi whatsapp uygulamasına girebilirsiniz ki siz whatsapp’ta dolanırken kimse sizin whatsapp’ta olduğunuzu anlayamayacaktır.
 • Son Görülme Dondurma Özelliği: İstediğiniz bir tarihte ve saat içerisinde bu uygulamayı aktif ederseniz o zamanda son görülmeniz donacaktır ki bu sayede istediğiniz gibi whatsapp uygulamasına girseniz dahi insanlar sizin uygulamada olduğunuz göremeyeceklerdir.
 • Durum/Hikaye Görüldü Kapatma: Bu özellik ile rehberinize kayıtlı kişilerin hikayesini görseniz bile onlar sizin gördüğünüzü bilmeyecektir.
 • Özel Mesaj Kilitleme Seçeneği: İstediğiniz kişinin mesajına gelerek kolayca mesajına pin koyabilir ve bu sayede kimsenin okumamasını sağlayabilirsiniz.
 • Birden Fazla Tema Seçeneği: Uygulama normal bir tema ile yükleniyor ve genel olarak kullanıcıları bu klasik temadan sıkılıyorlar. Ayarlar bölümünden yüzlerce tema içerisinden sizin hoşunuza giden temayı kurarak kullanmaya başlayabilirsiniz.
blank

WhatsApp Plus Medya ve Dosya Özellikleri

Uygulama ek özellikleri ile geldiği için haliyle tabii ki gönderdiğiniz videolar, resimler ve hikaye durumları da farklı özelliklere sahip olarak gelmektedir. Normal whatsapp ile örnek olarak 5 mb boyutuna kadar resim destekliyorsa whatsapp plus ile 50 mb boyutuna kadar gönderebilirsiniz.

 • Belge ve Dosyalar: Apk, Txt, Pdf, Docs gibi desteklenen birçok belge ve dosyayı 50 MB boyutuna kadar gönderebilirsiniz.
 • Kamera: Normal whatsapp uygulamasına göre çok daha yüksek kaliteli video ve resim çekerek gönderebilirsiniz.
 • Video ve Fotoğraf Boyutu: Telefonunuzda bulunan 700 MB boyutuna kadar olan videoları tek seferde gönderebilir ve 18 MB boyutuna kadar da tekte fotoğraf yükleme imkanınız bulunmaktadır.

WhatsApp Plus Nasıl Kurulur ?

 1. WhatsApp Plus kurmak için ilk olarak cihazımızdan normal whatsapp uygulamasını kaldırıyoruz.
 2. Kaldırma işleminden sonra aşağıda ki linkten indirdiğiniz whatsapp plus apk dosyasını kurabilirsiniz.
 3. Kurulumdan sonra telefon numaranızı girerek kayıt işlemini gerçekleştiriyorsunuz.
 4. Uygulamaya giriş yaparak kolayca whatsapp plus özelliklerinden faydalanmaya başlayabilirsiniz.

WhatsApp Plus Apk İndir | Mediafire

WhatsApp Plus Apk İndir | Dosya.tc

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın