Windows 10 Ürün Etkinleştirme Anahtarları - Teknolobit
Keyler

Windows 10 Ürün Etkinleştirme Anahtarları

Windows işletim sistemleri dünya üzerinde en çok kullanılan ve sevilen işletim sistemlerinden birisidir. Masaüstü veya dizüstü bilgisayar kullanıcıları genel olarak windows kullanmayı tavsiye etmektedir. Genelde programlar, yazılımlar diğer işletim sistemlerine göre geliştirilmediği için kullanılması imkansız olabiliyor. Bu yazımızda windows 10 ürün anahtarları paylaşımı yaparak sizlerle paylaşmaktayız.

Bilgisayarlarımızı satın aldıktan sonra belli bir zaman geçiyor ki maallesef bilgisayar bize windows etkin değil gibi bazı mesajlar göndermektedir. Windows etkin olmadığında bu tür uyarılar ve kısıtlı işlemler olması sebebi ile maallesef can sıkıcı bir durum ortaya çıkabiliyor.

Bizlerde yukarıda anlattığımız bu problemi yaşamamanız adına windows 10 ürün anahtarlarını bularak paylaşmak istedik. Dilerseniz derhal konu başlığımızı yazarak kodları paylaşma adımına geçelim.

Ayrıca bkz: IO Transfer Pro Lisans Anahtarları

Windows 10 Ürün Anahtarları

Windows 10 Professional
  • W269N-WFGWX-YVC9B-4J6C9-T83GX
  • MH37W-N47XK-V7XM9-C7227-GCQG9
Windows 10 Home
  • TX9XD-98N7V-6WMQ6-BX7FG-H8Q99
  • YTMG3-N6DKC-DKB77-7M9GH-8HVX7
Windows 10 Education
  • YNMGQ-8RYV3-4PGQ3-C8XTP-7CFBY
  • NW6C2-QMPVW-D7KKK-3GKT6-VCFB2

Bu lisans kodları bilgisayarınız üzerinde kullandığınız taktirde windows 10 full yapma işleminiz otomatik olarak tamamlanacaktır. Bu işlemleri program ile yapanlarda bulunuyor fakat bu tür kodlar ile full yapmak daha basit ve pratik olduğunu düşündüğüm için bu yolu sizlerle paylaşmak istedim.

Bilgisayar kullanımında karşımıza çıkan bu tür uyarı işlemleri maallesef birçok kişinin canını sıkmaktadır. Paylaştığımız kodlar genel olarak internet üzerine ücretsiz olarak düşmüş ve güvenli lisans anahtarlarıdır.

Aşağıda bulunan yorum kısmına konu ile alakalı görüşlerinizi yazarak bilgilendirme yapabilirsiniz. Ayrıca bizleri pinterest, twitter ve facebook gibi sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu