Windows 11 Duvar Kağıtları 4K [indir] - Teknolobit
Yazılım

Windows 11 Duvar Kağıtları 4K [indir]

Windows 11 iso dosyalarının erişime açılması ile birlikte merakla beklenen 11 serisi birçok kullanıcı ile kavuşmuş durumdadır. Bir diğer merak edilen konu olan windows 11 duvar kağıtları bularak sizlerle paylaşmak istedim ki bu sayede toplu olarak erişim sağlayabileceksinizdir.

Microsoft, sürprizlerle dolu bir yıl geçirecek gibi gözüküyor çünkü windows 11 hakkında herhangi bir bilgi veya içerik ortalıkta söz konusu değildi. Bir anda dosyaların erişime açılması ile birlikte kullanıcılar indirerek ilk sürümünü kullanmaya başlamış durumdalar.

Bildiğiniz gibi dünya üzerinde en yaygın ve en çok kullanılan işletim sistemi windows sürümüdür. Windows 11 ile birlikte bazı farklı güncellemeler mevcut ki bunların en belirgin özelliklerinden bazıları görev çubuğu ve başlat menüsü gibi alanlardır. Kullanıcıların birçoğu geliştirici sürüm olan windows 11’den şimdilik memnun gibi gözüküyor fakat gelecek güncellemeler ile birlikte şuan rahatsız eden tüm hatalar giderilecektir.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan asıl konumuz olan windows 11 duvar kağıdı indir paylaşımına geçerek sizlerin de faydalanmasını sağlayabiliriz.

 

| Windows 11’in varsayılan duvar kağıdı bu şekilde olacak

Microsoft, windows 11 işletim sisteminin paylaşımlarının ardından tabii ki duvar kağıtlarına da yer vermiş durumdadır. Bildiğiniz gibi şimdiye kadar çıkarılmış olan tüm windows işletim sistemlerinde varsayılan bir duvar kağıdı belirlenmiş ve windows 11’in ise bu duvar kağıdı seçilmiş durumdadır.

Sizlerde hemen aşağıda bulunan yorum kısmına windows 11 ile alakalı görüşlerinizi ve incelemelerinizi yazarak bizlerle birlikte paylaşabilirsiniz. Ayrıca windows 11 sistem gereksinimleri yazımızı inceleyerek sisteminizin destekleyip desteklemediğine kısaca göz atabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu