Windows 7 Full Yapma İşlemi | Kolay Aktivasyon - Teknolobit
Keyler

Windows 7 Full Yapma İşlemi | Kolay Aktivasyon

Yıllardır tüm kullanıcıların hemen hemen deneyimleyerek vazgeçemediği popüler işletim sistemi olan windows 7, günümüzde de halen kullanılmaya devam etmektedir. Aktivasyon olarak diğer işletim sistemlerine göre biraz daha kolay bir işlemle gerçekleştirilen win7, yeri geldiğinde kullanıcılarını zorlayabiliyor. Aşağıda bulunan adımları takip ederek windows 7 full yapma işlemine ulaşabilirsiniz.

Bilgisayarcıya veya kendiniz attığınız format sonrası belli bir zamandan hemen sonra maallesef aktivasyon kaydı düşerek bilgisayarınızın belli bir köşesinde rahatsız edici bir şekilde karşınıza çıkmaktadır. Ayrıca bilgisayarınız açılış ekranında da takılı kalarak sizlere belli bir uyarı metni vs verdiği için geç açılma problemi gibi sıkıntılar da maallesef yaşatmaktadır.

Bizlerde sizlerin bu problemi çözmesi adına en kolay işlemi sizlere kolayca aktarım sağlayarak çözüme ulaşmanızı sağlamaktayız. Bu yazımızda windows 7 full yapma, win 7 full yapma, windows 7 nasıl full yapılır gibi soruları baz alarak çözüm yolunu sizlerle paylaşmaktayız. 

Windows 7 Lisanslama İşlemi | 2021

Windows 7 işletim sistemli tüm masaüstü ve laptop cihazlarınızı kolaylıkla sizlere önerdiğim program ile 5 saniye içerisinde full sürüm olarak aktivasyonlu bir hale getirebilirsiniz. İsterseniz uygulama adımlarına derhal geçelim.

  • İlk olarak buradaki linke tıklayarak hızlıca Windows Loader (1,5 mb) isimli programı indirin.
  • Daha sonra kurulumunu basit bir şekilde gerçekleştirerek programı açın.
  • Açılan pencere dahilinde sol altta bulunan Install yazısına tıklayın ve kırmızı yeşil olduğunda windows 7 işletim sisteminiz artık full duruma gelecektir.
  • Sadece bu kadar işlem ile kolaylıkla windows 7 aktivasyon işlemini gerçekleştirmiş olduk.

Sizlere paylaşmış olduğum programı kendi sunucumdan doğru linki vermekteyim ki virüs taramasını gerçekleştirerek upload yapmaktayız. Gönül rahatlığı ile indirerek bilgisayarınızda kullanabilmeniz bizler için çok önemli bir unsurdur.

Bu yazımızda windows 7 aktivasyon yapma işlemini kısaca anlatmaya çalıştık ki umarım faydalı bir yazı olmuştur. Ayrıca bir diğer yazımız olan windows 7 güncelleme nasıl yapılır yazımızı okumak için yazıya tıklamanız yeterli olacaktır.

Program kullanımına dair bir ekran görüntüsü.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu