Windows 7 Full Yapma İşlemi | Kolay Aktivasyon

 Windows 7 Full Yapma İşlemi | Kolay Aktivasyon

Yıllardır tüm kullanıcıların hemen hemen deneyimleyerek vazgeçemediği popüler işletim sistemi olan windows 7, günümüzde de halen kullanılmaya devam etmektedir. Aktivasyon olarak diğer işletim sistemlerine göre biraz daha kolay bir işlemle gerçekleştirilen win7, yeri geldiğinde kullanıcılarını zorlayabiliyor.


Bilgisayarcıya veya kendiniz attığınız format sonrası belli bir zamandan hemen sonra maallesef aktivasyon kaydı düşerek bilgisayarınızın belli bir köşesinde rahatsız edici bir şekilde karşınıza çıkmaktadır. Ayrıca bilgisayarınız açılış ekranında da takılı kalarak sizlere belli bir uyarı metni vs verdiği için geç açılma problemi gibi sıkıntılar da maallesef yaşatmaktadır. Bizlerde sizlerin bu problemi çözmesi adına en kolay işlemi sizlere kolayca aktarım sağlayarak çözüme ulaşmanızı sağlamaktayız.

Windows 7 Lisanslama İşlemi | 2021

Windows 7 işletim sistemli tüm masaüstü ve laptop cihazlarınızı kolaylıkla sizlere önerdiğim program ile 5 saniye içerisinde full sürüm olarak aktivasyonlu bir hale getirebilirsiniz. İsterseniz uygulama adımlarına derhal geçelim.

  • İlk olarak buradaki linke tıklayarak hızlıca Windows Loader (1,5 mb) isimli programı indirin.
  • Daha sonra kurulumunu basit bir şekilde gerçekleştirerek programı açın.
  • Açılan pencere dahilinde sol altta bulunan Install yazısına tıklayın ve kırmızı yeşil olduğunda windows 7 işletim sisteminiz artık full duruma gelecektir.
  • Sadece bu kadar işlem ile kolaylıkla windows 7 aktivasyon işlemini gerçekleştirmiş olduk.

Sizlere paylaşmış olduğum programı kendi sunucumdan doğru linki vermekteyim ki virüs taramasını gerçekleştirerek upload yapmaktayız. Gönül rahatlığı ile indirerek bilgisayarınızda kullanabilmeniz bizler için çok önemli bir unsurdur. Sizlerinde eski veya yeni olarak tanımladığı aktivasyon işlemlerinizi aşağıda yorum kısmına bekliyorum ki sizlerinde sayesinde bizlerde yeni bilgiler öğrenmiş olalım.

Program kullanımına dair bir ekran görüntüsü.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın