YouTube'dan En Kolay Video İndirme Yöntemi - Teknolobit
İnternet

YouTube’dan En Kolay Video İndirme Yöntemi

YouTube platformu dünya üzerinde en çok tıklanılan ve kullanılan müzik-video platformudur. Büyük ve küçük her yaştan insanın kullanmış olduğu bu web sitesinde hemen hemen her kategoride ve her yaşa göre içerik bulunmaktadır. Bu yazımızda sizler için en kolay video indirme yöntemini paylaşmak istedik.

Günden günde kullanım sayısı ve ziyaretçisinin bulunmuş olduğu YouTube platformunda her saniye başında yeni bir içerik eklenmektedir.

Genel olarak oyun, moda, teknoloji gibi videoların bulunmasıyla birlikte asıl amaçlardan biriside müzik dinlemektir. Hem canlı hem de klip ile birlikte müzik dinlenilen bu platformda hiç düşünemeyeceğiniz kadar her dilen, ırktan ve farklı yapımcıdan müzik türleri bulunmaktadır. Hepsi birbirinden farklı ve değişik olsa da her ülkenin kendine göre izleyicisi ve abonesi bulunmaktadır.

Ayrıca bkz: iPhone Pil Ömrü Nasıl Uzatılır?

YouTube’dan en kolay video indirme yöntemi aslında çok basit olmakla birlikte yıllardır çalışan bir sistemdir ki birazdan basit bir şekilde sizlere göstereceğim. İsterseniz hiç uzatmadan video indirme işlemine derhal geçelim ve bakalım adımlar nasıl gerçekleşiyor.

YouTube'dan Video Nasıl İndirilir?
  • İlk olarak YouTube’dan indirmek istediğiniz videonun linkini kopyalayın.
  • Yeni bir sekme açarak linki yapıştırın ve bekleyin.
  • Yapıştırdığınız linkin youtube yazısının hemen önüne ”ss” yazın ve enterlayın.
  • Örnek olarak (www.youtube.com/afasadafaf) (www.ssyoutube.com/afasadafaf)
  • Enter yaptıktan hemen sonra karşınıza videonuzu hangi kalitede indireceğinize dair seçenekler gelecektir.
  • İndir dediğinizde cihazınıza inecektir.

YouTube platformundan en basit video indirme işlemi bu şekildedir. En fazla sizlerin 2 dakikasını alacaktır. Bunların yanında uygulama ve yazılımlarda mevcut fakat reklam vs oldukları için en temiz ve basit yöntemi siz değerli ziyaretçilerimiz ile paylaşmak istedim.

Sizlerde hemen bu yöntemi uygulayarak istediğiniz kadar videoyu ücretsiz bir şekilde indirebilme imkanına sahipsinizdir. Bizleri reddit ve twitter hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu