YouTube Telifsiz Müzik Nasıl Bulunur ? - Teknolobit
İnternet

YouTube Telifsiz Müzik Nasıl Bulunur ?

YouTube platformu bildiğiniz üzere dünyanın en çok kullanılan hem video izleme hem de video yükleme sitelerinden bir tanesidir. İlklerin yaşanmış olduğu bu platforma milyarlarca insan girerek yeri geliyor eğlenmekte, yeri geliyor para kazanmaktadır. Bu yazımızda sizlere telifsiz müzik bulma hakkında bir yazı hazırlamak istedim ve umarım sizler için faydalı bir yazı olacaktır.

YouTube platformundan para kazanmak isteyenlerin kanallarına tabii ki bazı kısıtlamalar gelmektedir ki bu kısıtlamaların en başında telif hakkı gelmektedir. Bu konuda sert kuralları olan YouTube’un müzik bölümünde de birçok problemi bulunmaktadır. Eğer sizler başkasına ait bir video veya müzik paylaşıyorsanız paylaştığınız video ya yayından kaldırılıyor ya da telif hakkı uyarısı ile birlikte sizin videonuzdan kazanılan paralarda telif hakkı sahibine aktarılmaktadır.

Bu yazıyı paylaşma durumum ise telifsiz müzikler bularak videolarınıza ekleyin ve bu sayede para kazanmada, telif problemlerinde vs başınız ağrımasın. Dilerseniz derhal konumuza geçerek bizleri hangi adımların beklediğine bir göz atalım.

YouTube Telifsiz Müzik Nasıl İndirilir ?

YouTube platformunda telifsiz müzik olarak kullanabileceğiniz birçok ses dosyasını web siteleri, bloglar ve youtube kanalları üzerinden bulabiliyoruz. Bizler sizlere en basit yöntem olan ve indirilmesi basit olan youtube kanalından öneride bulunacağız ve orada binlerce çeşidi kolayca bulabilirsiniz.

Audio Library — Music for content creators

Burada paylaştığımız youtube kanalında bulunan tüm müzikler tamamen telifsiz ve videolarınıza eklediğinizde bir problem olmayacak müziklerdir.

Müzikleri yaklaşık 5-6 tanesini dinleyerek değerlendirmek yapmak istedim ve gerçekten harika fon müzikleri, vlog vs arka plan müziklerinin bulunduğunu söyleyebilirim. Bu kanal üzerinde bulunan müzikleri nasıl indiririm diye sorarsanız ise google arama motoruna mp3 dönüştürücü yazdığınızda bu videoların linkini yapıştırarak indirme sağlayabilirsiniz. Sizlerde aşağıda bulunan yorum kısmına telifsiz müzikler hakkında ki görüşlerinizi belirterek bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu