YouTube Vanced Benzeri Uygulamalar [2022] - Teknolobit
Mobil

YouTube Vanced Benzeri Uygulamalar [2022]

YouTube, dünyanın en sevilen ve favori video izleme platformudur. Günümüzde artık birçok kişi youtube üzerinden içeriklerini yayımlamaktadır. Bu yazımızda son günlerde bir hayli konuşulan youtube vanced ile alakalı içerik hazırlamak istedim.

YouTube Vanced uygulaması, videoları reklamsız olarak izlememizi sağlayan bir yazılımdır. Fakat aldıkları karara göre firma uygulamayı kapatmış durumda ve birçok kişide erişim gitmiş durumda. Kullanıcılar da haliyle youtube vanced benzeri uygulamalar arayışına girmiş durumdadır. Bu konuda endişelenmenize gerek yok, aynı işleve sahip piyasada bazı uygulamalar yer almaktadır.

Sizler için youtube reklamsız video izleme aracı olan bazı uygulamaları bularak listelemek istedim. Umarım sizler için yararlı ve bilgi içeren bir makale olmuştur.

YouTube Vanced Benzeri Uygulamalar

YouTube Vanced benzeri olan uygulamalarda aynı şekilde arka planda dinleme, reklamsız video izleme gibi birçok seçenek yer almaktadır. Sizlere kalan tek şey seçmiş olduğunu uygulamayı android cihazlarınıza kolaylıkla indirmenizdir.

NewPipe

NewPipe
NewPipe

Son günlerde popüler hale gelen başlı uygulamalardan birisi de newpipe yazılımıdır. Birçok kişi vanced uygulamasından sonra NewPipe apk uygulamasına geçiş yapmaktadırlar. Uygulamayı ben bizzat kendimde denedim ve olumlu sonuç aldığımı söyleyebilirim.

Tasarımsal olarak bazı eksiklikler olduğunu söyleyebilirim fakat zaman içerisinde gelen güncellemeler ile düzeltmeler yapılacağını tahmin etmekteyim. Çünkü uygulamaya bir hayli talep var ve haliyle yapımcılarda uygulamaya sıklıkla güncellemeler getirmesi gerekmektedir.

NewPipe Apk İndirme Bağlantısı: Tıklayın


SkyTube

"<yoastmark

SkyTube, listemizin ikinci sırasında yer almayı hak eden yazılımlardan birisidir. Uygulama açık kaynak kaynak kodlu bir youtube uygulamasıdır. Günümüzde birçok kişi bu uygulamayı kullandığını ve işlevsel olarak beğendiklerini söylemektedirler.

Uygulama kullanış olarak iyi ve stabil bir şekilde çalışma sağlamaktadır. Reklam engelleyici, az veri kullanımı, istenmeyen video ve kanalları engelleme gibi birçok özelliği içerisinde barındırmaktadır. YouTube mantığı ile çalışan skytube apk indir uygulamasını aşağıda bulunan link üzerinden android cihazlarınıza kolaylıkla indirebilirsiniz.

SkyTube Apk İndirme Bağlantısı: Tıklayın


LibreTube

LibreTube
LibreTube

Bir diğer reklamsız video izleme uygulamamız ise LibreTube olmaktadır. Bu uygulamayı forum da görmüştüm ve denemek için cihazıma indirme sağladım. Videoları oynatmada, temada, işlevlerde gayet stabil bir şekilde çalışma sağladığını söyleyebilirim.

Uygulama içerik ve tema olarak youtube ile neredeyse aynı tasarıma sahiptir. Bu sebepten dolayı libre tube apk uygulamasında zorluk çekmeyeceksinizdir.

Günümüzde birçok uygulama youtube vanced kapandı haberi dolayısıyla gündeme oturmuş durumdadır. Uygulamalara bu sebepten dolayı zamanla güncellemeler ve iyileştirmeler gelecektir. Genel olarak tasarım ve yapılarda eksiklikler olabilir. Yapımcılar duruma göre yenilikler getirerek siz kullanıcılara sunacaktır.


uYouPlus 

uYouPlus 
uYouPlus

Bir diğer uygulamamız ise uYouPlus yazılımıdır. uYouPlus ile birlikte reklamsız ve arka planda dinleme özelliklerine kolaylıkla ulaşabilmektesinizdir. Araştırmalarımda bu uygulamanın da tavsiye edildiğini ve reklam engelleme gibi işlevlerinde sıkıntı yaşanmadığını söylemişlerdi.

Uygulamanın teması genel olarak sade ve basit bir şekilde tasarlanmış durumdadır. Uygulamanın tek dezavantaj yönünü boyutu olduğunu söyleyebilirim. Diğer uygulamalara göre uYouPlus apk indir biraz yüksek boyutlu kalmaktadır. Bu durumda depolama problemi yaşayanlar için üzücü bir haber diyebilirim.

SkyTube Apk İndirme Bağlantısı: Tıklayın

Burada paylaştığım uygulamalar şuan ülkemizde ve birçok ülkede popüler arka planda video oynatma uygulamalarıdır. Bilindiği üzere Vanced kapanma kararı aldı ve bu durum tüm kullanıcıları üzmüş durumdadır. Sizlerde listede paylaşmış olduğum uygulamalardan beğendiğinizi seçerek cihazlarınıza indirme sağlayabilirsiniz.

Bu yazımızda YouTube Vanced Benzeri Uygulamalar paylaşımında bulunarak sizleri bilgilendirmekteyiz. Sizlerde aşağıda bulunan yorum kısmına konu ile alakalı görüşlerinizi yazabilir ve bizlerle hızlıca paylaşımda bulunabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu