YouTube Vanced Sürekli Olarak Duruyor Çözümü - Teknolobit
Mobil

YouTube Vanced Sürekli Olarak Duruyor Çözümü

YouTube, ilk kurulduğu yıldan bu yana dünyanın en sevilen video izleme sitesi olmayı başarabilmiş harika bir platform aracılığıdır. Bizlerde bu yazımızda youtube vanced sürekli olarak duruyor, youtube vanced sürekli olarak durduruluyor, xiaomi youtube vanced atma sorunu gibi problemleri ortadan kaldırmak için yardımcı bir makale oluşturmak istedik.

YouTube Vanced, mobil telefon ve tabletlerinizde bulunan youtube uygulamasını arka planda çalışmasını sağlayan harika bir uygulamadır. Bildiğiniz üzere youtube uygulaması maallesef arka planda çalışmaları desteklememektedir ki bu durum maallesef birçok kullanıcı için can sıkıcı bir noktaya gelmektedir. Fakat youtube vanced uygulaması ile birlikte artık youtube arka planda oynatma özelliğini aktif edebilecek ve ayrıca reklamsız bir youtube deneyimi yaşamış olacaksınızdır. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan konumuza geçerek bizleri hangi adımların beklediğine göz atabiliriz.

YouTube Vanced Sürekli Olarak Duruyor Çözümü

  1. İlk olarak YouTube Vanced uygulamasının kurulumunu yapıyoruz.
  2. Buradaki linke tıklayarak hızlıca Vanced microG eklentisini indiriyoruz.
  3. İndirme işlemi ile birlikte kurulumu tamamlıyoruz.

Buradaki üç işlemi yaptıktan sonra artık youtube vanced sürekli duruyor problemini tamamen ortadan kaldırmış olacaksınızdır.

Bu yazımızda en basit ve net bir şekilde sizlere youtube vanced uygulamasını telefon üzerinde yaşattığı problemin çözümünü anlatmak istedik ki umarım sizler için de faydalı bir makale olmuştur. Sizlerde hemen aşağıda bulunan yorum kısmına konu ile alakalı görüşlerinizi yazabilir ve bizlerle görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu