Zula Hesap Silme İşlemi [2021]

 Zula Hesap Silme İşlemi [2021]

Zula, Türk yapımı olan harika fps türündeki sevilen oyunlardan bir tanesidir. Bizlerinde destekleyerek oynamış olduğumuz zula oyununda birçok farklı karakter ve map seçenekleri ile birlikte sizleri harika bir aksiyon ve macera dolu savaş oyununun beklediğini söyleyebilirim. Zula binlerce insan tarafından oynanmaktadır ve birçok kişinin merak ettiği zula hesabı nasıl silenir ? sorusunun cevabını bu yazımızda sizlerle birlikte paylaşmak istedik.


MadByte Games tarafından geliştirilmiş olan MMOFPS türünde ki bu oyun, sadece Türkiye’de değil, dünya üzerinde de bir çok ülkede ismini duyurarak popülerliğini arttırmayı başarabilmiştir ki bizim de gururumuz olan bir oyun olduğu için kendilerine bu başarılarından dolayı tebrik ederiz. Şimdi ise asıl konumuz olan zula hesap silme işlemine hızlıca geçiş yaparak bizleri hangi adımların beklediğini görebilir ve işlemlere geçebiliriz.

Zula Hesabı Nasıl Silinir ?

  • İlk olarak www.zulaoyun.com linkine tıklayarak oyunun resmi sitesine giriyoruz.
  • Siteye giriş yaptıktan sonra üst kısımdan Destek bölümüne giriş yapıyoruz.
  • Buradan ise Hesabımın Tamamen Silinmesi Mümkün Mü? seçeneğine tıklıyoruz.
  • Burada ise bizlere hesabınızın silinmeyeceği, fakat 3 gün oyuna giriş yapmazsanız pasif duruma geleceği yazmaktadır.

Burada ki işlemleri sizlere göstermek istedim ki 3 gün oyuna girmezseniz hesap pasif olur uyarısını dikkate almanız için. Eğer tamamen silmek istiyorsanız zula mail adresine sebebini ve hesap bilgilerinizi atarak hesabınızın komple silinmesini isteyebilirsiniz, bu sorununuzun cevabı yaklaşık 2-3 gün içerisinde mail adresinize gelecektir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın